HOLOWANIE AUTOSTRADA A1, HOLOWANIE AUTOSTRADA A2

Tanie holowanie A1, A2 – zadzwoń do nas!

HOLOWANIE A1, A2

HOLOWANIE A1, A2. Nasza oferta to pomoc drogowa oraz tanie holowanie A1, A2 – jeżeli tylko potrzebna jest laweta, wystarczy do nas zadzwonić, a my będziemy mogli przyjechać na miejsce od razu – działamy przez 24 godziny na dobę!

Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie wtedy, gdy konieczne jest odholowanie pojazdu, między innymi po wypadkach, kolizjach, poważnych awariach samochodu, a także w innych sytuacjach.

Działamy przede wszystkim w rejonie autostrad A1 oraz A2, w tym miejscowości takich jak Zgierz, Stryków, Łódź, Łowicz, Kutno, Piątek, Emilia, Konin, ale również jesteśmy w stanie odholować samochód do innych miast, gdy jest to potrzebne dostarczenie go do warsztatu samochodowego lub innego miejsca.


NAPRAWY NA DRODZE A1, A2
Prowadzimy holowanie:
– samochodów osobowych
– samochodów dostawczych
– samochodów ciężarowych
– TIR-ów
– autobusów
– busów
– motocykli, skuterów, quadów


WULKANIZACJA AUTOSTRADA A1, A2

Niezależnie od tego, kiedy potrzebne jest holowanie A1, A2, jesteśmy do dyspozycji – nasza firma działa przez 24 godziny na dobę, dlatego można skorzystać z naszej pomocy niezależnie od pory. Możemy przyjechać na miejsce błyskawicznie, ponieważ na zgłoszenia reagujemy od razu. Również możemy wykonać usługę w innym dogodnym dla naszych klientów terminie.

Również współpracujemy z dobrymi warsztatami mechanicznymi, elektromechanicznymi, a także blacharskimi i lakierniczymi, dlatego jeżeli potrzebujesz od raz pomocy, możemy dostarczyć pojazd do wybranego warsztatu, gdzie zajmą się nim specjaliści, a ty będziesz mógł niedługo potem ruszyć w podróż. Dysponujemy również parkingiem 24h.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach holowania, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na twoje pytania i będziemy mogli przedstawić również nasz cennik.

Gdy potrzebne jest szybkie i tanie holowanie A1, A2 w miejscowościach takich jak Zgierz, Stryków, Łódź, Łowicz, Kutno, Piątek, Emilia, Konin i innych, zadzwoń do nas, aby zlecić usługę – zapraszamy serdecznie!


HOLOWANIE A1, A2, STRYKÓW, KUTNO, ZGIERZ

Najważniejsze zalety naszych usług holowania to:
– kompleksowa obsługa dla każdego kierowcy
– szybki czas reakcji na zgłoszenia
– dostępność usług przez 24h
– nowoczesne zaplecze lawet
– dodatkowe usługi – warsztat, parking i inne
– przystępne ceny


POMOC DROGOWA – A1, A2 

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn, Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski